• Nauka zdalna w przedszkolu

• Drodzy Rodzice,

informujemy, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji I Nauki od dnia 29 marca 2021 r . do dnia 11 kwietnia 2021 r. ogranicza się funkcjonowanie przedszkoli i wprowadza się nauczanie zdalne.

Tak jak w zeszłym roku wychowawcy grup oraz specjaliści będą zamieszczać na stronie internetowej przedszkola materiały, realizując tym samym ciągłość podstawy programowej. Indywidualne zajęcia dla dzieci będa przesyłane na e-maila rodzica. Zachecamy do codziennej współpracy poprzez zabawę i wspólną naukę, w ciepłej i serdecznej atmosferze. Wspierając się wzajemnie, na pewno przetrwamy ten trudny dla nas wszystkich czas.

Pozdrawiamy, życząc zdrowia.

Dyrektor i Nauczyciele

• Psychologiczne Pogotowie Covidowe

Szanowni Państwo,

Obserwujemy, że coraz więcej dzieci, młodzieży i rodziców doświadcza skutków pandemii. Następstwa są coraz bardziej dotkliwe i bolesne. Niektóre ze strat są nieodwracalne i uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Dlatego w każdej Poradni wchodzącej w skład Zespołu Poradni uruchomione jest Psychologiczne Pogotowie Covidowe.

Zgłoś się, jeśli:

• nie radzisz sobie lub Twoje Dziecko nie radzi sobie z długotrwałą izolacją,
            • odczuwacie smutek, przygnębienie, lub nadmierny lęk, czy złość,
            • niepokoi Cię sposób korzystania Twojego Dziecka z komputera lub telefonu
            • doświadczacie straty najbliższych.

Doświadczony psycholog w każdej z poradni będzie czekał na wasz telefon i udzielał wsparcia oraz pomocy w godzinach:

Poradnia Błonie – w środy od 13.00 do 15.00

Poradnia Blizne Jasińskiego - w piątki od 14.00 do 16.00

Poradnia Dziekanów Leśny- w piątki od 11.00 do-13.00.

Z psychologiem można porozmawiać:

• przychodząc w wyznaczonych godzinach do Poradni możliwość dostępna tylko dla osób zdrowych i niemających w ciągu ostatnich dni kontaktu z osobami zarażonymi
            • telefonicznie wybierając numer sekretariatu Poradni

Poradnia Błonie- 22 725 46 11

Poradnia Blizne Jasińskiego- 22 722 05 70

Poradnia Dziekanów Leśny- - 22 751 57 86

- pisząc na adres mailowy

Poradnia Błonie wsparcie-w-pandemi-blonie@zpppblonie.pl

Poradnia Blizne Jasińskiego- wsparcie-w-pandemi-blizne@zpppblonie.pl

Poradnia Dziekanów Leśny- wsparcie-w-pandemi-dziekanow@zpppblonie.pl

Przyjęcia będą się odbywać zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Monika Świetlicka

Dyrektor Zespołu Poradni