• Podziękowanie dla Rodziców

• Kochani Rodzice,

dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie zbiórki

dla podopiecznych Domu Opieki w Pilaszkowie.

Mówi się, że dobro powraca,

a my życzymy Panstwu nie tylko dobra, ale takze ciepła, zrozumienia

i dużo radosci z pomagania innym.

Dyrektor i nauczyciele

• Pasowanie na przedszkolaka

• Drodzy Rodzice,

w czwartek 3 grudnia w naszym przedszkolu odbędzie się Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Gumisiów.

Wróciły nasze kochane Ciocie, a frekwencja dzieci też jest bardzo dobra dlatego chcemy, aby nasze Gumisie poczuły w końcu "ciężar" dyrektorskiego ołówka 😊.

Bardzo prosimy, aby eleganckie ubranie włożyły na to pasowanie wszystkie dzieci z grupy młodszej, mimo że pasowane będą tylko te, które pierwszy rok uczęszczają do naszego przedszkola.

Nagramy dla Was film, który zostanie udostępniony na naszej przedszkolnym Facebooku.

Życzcie nam powodzenia, a my życzymy miłego oglądania i dobrej zabawy ❤😁.