• Świateczny prezent dla seniora od Mikołaja

• Kochani Rodzice,

choć wiemy jak trudne są teraz czasy i ile problemów ma człowiek na głowie, to bardzo ważne by wciąż się wspierać i umieć nie myśleć tylko o sobie. Dlatego chcemy pomóc seniorom tu z pobliskiego nam Pilaszkowa, aby poczuła się bardzo ważna, każda zamieszkująca go starsza osoba. Będziemy czekać na Wasze wsparcie, dnia 4 grudnia odbywa się zbiórka, a wszystko można wyczytać z plakatu, ucieszy się każdy syn oraz córka, że jego rodzice, najlepsi, wspaniali też będą szczęśliwi w tym roku w Święta sprawiajmy radość, pokażmy serce niech o seniorach każdy pamięta.

Bardzo prosimy, aby dnia 4 grudnia i tylko w ten jeden dzień, przynosić do przedszkola podarunki dla podopiecznych Domu Opieki. Zbiórka będzie trwała cały piątek, a następnie przekażemy wszystkie upominki dobrego serca seniorom. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

Dyrektor i nauczyciele