• Udział w akcji: "Szlachetna paczka"

•              Drodzy Rodzice,

Pragniemy w tym roku przygotować "Szlachetną paczkę" dla kogoś bardzo potrzebującego. Nasz wybór padł na Pana Mirosława. Prosimy bardzo Rodziców naszych przedszkolaków o włączenie się do tej pięknej akcji. Mamy nadzieję, że ta wspólna akcja dostarczy nam wszystkim wspaniałego nastroju na Święta Bożego Narodzenia, a Panu Mirosławowi przywróci wiarę w ludzką dobroć i szlachetność. Wszelkie informacje na temat akcji uzyskacie Państwo naszym przedszkolu.

Serdecznie dziękujemy Państwu za okazane serce w przygotowaniu "szlachetnej paczki". Wszystkie podarki trafiły do rąk pana Mirosława. Mieliśmy przyjemność bezpośrednio uczestniczyć w przekazywaniu prezentów, porozmawiać z panem Mirosławem jak również zaobserwować duże wzruszenie na jego twarzy. Pamiętajmy o tym, że dobro wraca....heartangel

• Drodzy Rodzice !!!

•  Pracujmy metoda projektu nt. " Pieniądz we współczesnym świecie". Poszukujemy ekspertów (bankowców, kolekcjonerów, pasjonatów monet), którzy mogą przybliżyć nam tematykę projektu. Zapraszamy także do aktywnego udziały w zbieraniu monet w akcji: "Ile waży Święty Mikołaj".

Dziękujemy za zaangażowanie w zbieranie bilonu w naszym mikołajowym konkursie. Monetami 1gr, 2gr i 5gr uzbieraliśmy 393,40 zł. Pieniążki zostały przekazane Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, z którego wypłacane są stypendia dla wychowanków Fundacji, którzy osiagają bardzo dobre wyniki w nauce.yes